Zadzwoń do nas: 660 440 925 | Napisz do nas: biuro@peekaboolights.pl
lampka nocna dla dzieci

Stwórz magiczny nastrój

Bezprzewodowe Lampki do Pokoju Malucha - Kreatywne Oświetlenie na Dobranoc

Zobacz nasze lampki!

O nas

Nasza historia

Po kilkunastu latach spędzonych na korporacyjnych gonitwach, niesieni przewartościowaniem wynikającym z pandemii, a przede wszystkim mając z tyłu głowy słowa Marka Twaina, że za 20 lat będziemy bardziej żałować tego, czego nie zrobiliśmy, niż tego, co zrobiliśmy - wreszcie odwiązujemy nasze liny, opuszczamy bezpieczną przystań i działamy!

Chcemy robić to, co naprawdę kochamy - dobry dizajn i ręczną robotę. Od rysunku, przez obróbkę drewna, po jego wykończenie. Et voilà! Przedstawiamy drewniane lampki LED i akcesoria Peekaboo.

Nasze lampki

Wszystkie nasze lampki wykonujemy w naszej rodzinnej manufakturze na Śląsku, z litego drewna sosnowego. Drewno sosnowe charakteryzuje się wyraźnym usłojeniem oraz przyjemnym zapachem, dzięki silnemu żywicowaniu. Jest również łatwe do obróbki, a jednocześnie wytrzymałe, co rzadko idzie w parze. Mówi się, że drewno sosnowe gwarantuje długoletnią żywotność.

Dlatego właśnie wybraliśmy lite drewno sosnowe z polskich lasów jako materiał na korpusy naszych drewnianych lampek LED.

Każda nocna lampka dla dzieci Peekaboo przechodzi długą drogę - od fazy koncepcyjnej, przez projektową, aż po produkcję. Każdy etap sprawia nam ogromną frajdę, od przygotowania graficznego projektu, ręcznego szlifowania drewna, montażu LEDów, po dobór kolorów i malowanie pędzlem. W każdą z tych czynności wkładamy kawałek serducha, a największą radością jest dla nas Wasze zadowolenie!

Podczas wytwarzania lampki nocnej Peekaboo dla dzieci świadomie stawiamy na atrakcyjne wizualnie, wysokiej jakości i naturalne materiały. Skracamy łańcuchy dostaw, aby minimalizować ślad węglowy naszych wyrobów. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty pozwolą wnieść nieco koloru i unikalnego akcentu do wystroju każdego dziecięcego pokoju.

Dołącz do naszego świata i odkryj lampki Peekaboo - bezpieczne, zgodne z naturą i nowoczesne dzieła sztuki!

Kasia i Tomek

 

Sprawdź nasz Instagram

&nbsp

@Peekabo_lights Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl