Zadzwoń do nas: 660 440 925 | Napisz do nas: biuro@peekaboolights.pl

O nas

Nasza historia. 

Po kilkunastu latach spędzonych na korporacyjnych gonitwach, niesieni pandemicznym przewartościowaniem i przede wszystkim cały czas mając z tyłu głowy słowa Marka Twaina, że za 20 lat będziemy bardziej żałować tego, co nie zrobiliśmy, a nie tego co zrobiliśmy - wreszcie odwiązujemy nasze liny, opuszczamy bezpieczną przystań i próbujemy łapać w żagle pomyślne wiatry - jednym słowem DZIAŁAMY:)

Chcemy robić to, co naprawdę kochamy. Dobry dizajn i ręczna robota. Projekt i jego wykonanie. Od rysunku, przez obróbkę drewna, po jego wykończenie. Et voilà! Przedstawiamy drewniane lampki LED i akcesoria Peekaboo.

Nasze lampki.

Wszystkie nasze lampki wykonujemy w rodzinnej, śląskiej manufakturze z litego drewna sosnowego. Sosna posiada charakterystyczne, wyraźne usłojenie, a jej drewno bardzo przyjemnie pachnie z powodu silnego żywicowania. Łatwo poddaje się obróbce a przy tym cechuje się wytrzymałością, co rzadko idzie ze sobą w parze. Mówi się także, że drewno sosnowe gwarantuje długoletnią żywotność.

Cechy te sprawiły, iż to właśnie na lite drewno sosnowe z rodzimych, polskich lasów zdecydowaliśmy się przy wyborze materiału na korpusy naszych drewnianych lampek LED.

Każda nocna lampka dla dzieci Peekaboo przechodzi długą drogę od fazy koncepcyjnej, przez projektową, aż po produkcję.

Gdybyście zapytali nas, który etap sprawia nam największą frajdę - chyba nie umielibyśmy odpowiedzieć. Czy to przygotowanie graficzne projektu, czy ręczne szlifowanie drewna, montaż LEDów czy dobór kolorów i machanie pędzlem - w każdą z tych czynności wkładamy kawał serducha, a największą radością jest dla nas Wasze zadowolenie!


Podczas wytwarzania lampek nocnych do pokoju dziecięcego Peekaboo świadomie stawiamy na materiały atrakcyjne wizualnie, wysokiej jakości, a jednocześnie naturalne. Skracamy łańcuchy dostaw w celu minimalizowania śladu węglowego naszych wyrobów. To przecież nasze codzienne wybory są jednym z niewielu kwestii, na które my mamy wpływ, a które z kolei wpływają na stan środowiska naturalnego.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze wyroby pozwolą wnieść nieco kolorytu i unikalny akcent wystroju każdego dziecięcego pokoju.

Kasia i Tomek

 

Sprawdź nasz Instagram

&nbsp

@Peekabo_lights Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl